Menü
Hesap Hareketleri Bilgilendirme Paketleri Seçenekleri
Anlık fiyat bildirimi


İnternet şubesi üzerinden vereceğiniz bir talimatla döviz kuru ve altın fiyatı belirlediğiniz seviyeye ulaştığı anda, seçiminize göre ücreti karşılığında SMS ya da ücretsiz olarak e-posta ile bilgilendirilebilirsiniz..
Bunun için ana menüde yer alan Alış/Satış adımından Fiyat bilgilendirme'yi seçerek dilediğiniz yatırım aracını ve fiyat seviyesini tanımlayabilirsiniz. Talimatın geçerlilik süresi 3 ay olup, tanım tarihinizden itibaren 3 ay içinde ilgili fiyat belirlediğiniz seviyeye geldiği anda size tek seferlik bir bilgilendirme yapılır.
Bilgilendirme sadece iş günü saat 08:30-17:45 saatleri içerisinde ve bu saat aralığındaki kur ve oranlar dikkate alınarak yapılır.
SMS gönderimleri ücretli, e-posta ile bilgilendirme ücretsizdir.

Belge paylaşımları


Hesap cüzdanı, hesap özeti, vergi alındı belgesi, referans mektubu, varlık dökümü gibi belge ihtiyaçlarınızı web sitemizdeki
Bize Yazın sayfasından ya da Çözüm Merkezi’mizi arayarak bize iletebilirsiniz. Bu belgelerinizi e-posta ile ücretsiz olarak alabileceğiniz gibi, gönderim ücreti karşılığında kurye ya da hızlı moto kurye ile basılı ve ıslak imzalı olarak da alabilirsiniz.
Moto kurye ile yapılan teslimatlar sadece İstanbul ili sınırlarında kalan adresler için geçerlidir.