Menü

İşlem Saatleri

 • Enpara.com Çözüm Merkezi'mizdeki sistemlerimiz 7/24 çalışmaktadır; ancak müşteri danışmanlarımız yalnızca sabah 08:00 ile gece 01:00 arasında size hizmet vermektedir. Gece 01:00'dan sonra bize ulaşmak isterseniz, sesli yanıt sistemimize mesaj bırakabilirsiniz. Encard'ınızın veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın kaybolması ya da çalınması gibi güvenlikle ilgili bildirimleriniz için günün her saati güvenlik ekiplerimiz çağrılarınızı karşılayacaktır.
 • Enpara.com İnternet Şubesi ve Cep Şubesi üzerinden, diğer bankalara para transferi ve ödeme işlemleri dışındaki tüm işlemlerinizi, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, günün her saatinde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalardaki hesaplara para transferlerinizi yalnızca iş günlerinde saat 17:15’e kadar yapabilirsiniz. Saat 17:15’ten sonra yapılan transferler bir sonraki iş günü işleme alınır. Fatura ödeme işlemleriniz için kurumların belirlediği zaman kısıtları geçerlidir.
 • QNB Finansbank ve diğer tüm yurt içi ve yurt dışı banka ATM'leri üzerinden 7/24 nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca para yatırma özelliği olan QNB Finansbank ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsiniz.

İşlem Limit ve Kısıtları

 • Enpara.com İnternet Şubesi'nden dilediğiniz miktarda para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi düşünerek, farklı tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu nedenle yüksek tutarlı işlemlerinizi son ana bırakmamanızı öneririz.
 • Enpara.com Cep Şubesi’nden bir günde başka hesaplara yapabileceğiniz toplam para transferi işlemleri 500.000 TL ile sınırlıdır. Cep telefonu numaralarına para transferi işlemleri günlük 2 adet ve toplam 500 TL, haftalık 4 adet ve toplam 1.000 TL, aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL ile sınırlıdır.
 • Enpara.com Cep Şubesi üzerinden internet şubemizde yaptığınız pek çok işlemi yapabilirsiniz. Yalnızca MTV ve trafik cezası ödeme işlemleri cep şubemizin kapsamı dışındadır. En kısa süre içerisinde cep şubemizden tüm bu işlemleri de yapabileceksiniz.
 • Vadeli hesap açmak için alt limit 10 TL/USD/EURO'dur. Üst limit yoktur.
 • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinizde alt limit 10 USD'dir. Anlık işlem üst limiti 100.000 USD, günlük toplam işlem limiti ise hizmet kanalı bazında 250.000 USD'dir.
 • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinde kanal bazında günlük toplam işlem adedi limitleri Enpara.com internet şube'sinde 5, Enpara.com Cep Şube'sinde 5 ve Enpara.com Çözüm Merkezi'nde 5 adettir.
 • ATM'lerden günlük toplam para çekme limitiniz Encard'ınızla 7.500 TL’dir. Bu limit dahilinde QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız olarak cep şubemizdeki “Karekod” adımı üzerinden günlük para çekme limitiniz ise toplamda 1.500 TL’dir.
 • Para yatırma özelliğine sahip QNB Finansbank ATM'lerinden günlük toplam para yatırma limitiniz 19.000 TL'dir.