Menü
Kredi kartı borç ve limit sorgulama Kredi kartı borç ve limit sorgulama

İhtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanızı sağlayan bir ödeme aracı olan kredi kartı, harcamalarınızın takibini düzenli bir şekilde yapmanız halinde hayatınızı kolaylaştırır.

Kredi kartınıza ait borç ve limit takibi için bankanızın çeşitli kanallarından sorgulama işlemi yaparak, aylık kredi kartı harcama ve limitlerinize dair detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aylık borç ve limit bilgilerinize ulaşmanın 6 farklı yolu şöyle;

Kredi Kartı Borç ve Limit Sorgulama Yöntemleri

Kredi Kartı Borç ve Limit Sorgulama Yöntemleri

E-mail

Aylık harcamalarınızı e-posta adresinize gönderilen kredi kartı ekstreniz ile takip edebilirsiniz. Harcamalarınıza dair aylık ve toplam borç tutarının detaylarını inceleyerek bir sonraki ay yapacağınız harcamaları planlayabilirsiniz. Bu şekilde düzenli e-posta kontrolü aracılığıyla kredi kartı borç ve limit bilgilerinizi rahatlıkla takip edilebilirsiniz.

Banka şubesi

İnternetin ve akıllı telefonların hızlı erişim kolaylığı sayesinde banka şubelerini ziyaret etmeden kredi kartınıza ait borç ve limit bilgilerini öğrenebilseniz de tercihe göre bankanızın herhangi bir şubesine giderek de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Banka ATM'leri

ATM'ler kredi kartı işlemlerinizi yapabileceğiniz, kolay ulaşabileceğiniz bir seçenektir. Bunun için kredi kartınızla ATM'ye giriş yaparak ilgili yönlendirmeleri takip ederek borç ve limit bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezi

Telefon bankacılığı yöntemi ile bankanızın çağrı merkezini arayarak kolaylıkla kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ancak telefonla başkasına ait bir kredi kartına dair borç ve ekstre bilgilerini öğrenmeniz mümkün değildir. Bu konuda "Kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi nedeniyle son derece katı kısıtlar olduğunu belirtmek isteriz.

İnternet şubesi

Kredi kartı borç sorgulama işlemini bankanızın internet şubesine giriş yaparak kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kanal üzerinden kredi kartı borcunuzu sorgulayabilmeniz için T.C. Kimlik numaranız veya müşteri numaranız ve internet şifresiniz yeterli olacaktır.

Mobil uygulama

Akıllı telefonunuza, bankanız ait mobil uygulamayı indirerek kredi kartınıza ait borç ve limit bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı’nızın borç ve limitini Enpara.com İnternet Şubesi, Enpara.com Cep Şubesi veya tüm QNB Finansbank ATM’leri üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Yıllık kredi kartı aidatı alan değil veren kredi kartı!